Asrevya

Damn

Developer
Developer
Tepki
38
@Asrevya öğretmenim hayata bakışı, dimdik duruşu ve çizgisiyle hayranlık uyandıran bir insan kendisini burada bana desteğiyle ve tekrardan kurduğumuzda gelip yine destek oluşuyla tanıdım. Kısa sohbetlerimizde bana güvendiğini hissetmek de ayrı bir mutluluktu. Ona da söylemiş olduğum gibi en kutsal mesleğe sahip olduğu için gözümde ayrı bir saygınlığı olduğunu da belirtmeliyim.

İyiki varsınız, tüm güzellikler ve mutluluklar sizi ve ailenizi bulsun inşallah. Sağlıcakla.

Asrevya

Paylaşımcı Üye
Tepki
43
@Asrevya öğretmenim hayata bakışı, dimdik duruşu ve çizgisiyle hayranlık uyandıran bir insan kendisini burada bana desteğiyle ve tekrardan kurduğumuzda gelip yine destek oluşuyla tanıdım. Kısa sohbetlerimizde bana güvendiğini hissetmek de ayrı bir mutluluktu. Ona da söylemiş olduğum gibi en kutsal mesleğe sahip olduğu için gözümde ayrı bir saygınlığı olduğunu da belirtmeliyim.

İyiki varsınız, tüm güzellikler ve mutluluklar sizi ve ailenizi bulsun inşallah. Sağlıcakla.
Değerli kardeşim, çok teşekkür ederim bu hatırşinas ve nezaket dolu yorumunuza.
İşte burada olmam için bir neden: Muhatabımın beyefendi ve hanımefendi tarzları ile var oluşları.
Sizlerin olgunluğu, iyi niyeti, sevgilerinin yolunda el ele yürüme azmine saygı duyuyor ve aranızda olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.
Herkesin birbirine benzeşmeye başladığı ve değerlerin buharlaşmaya evrildiği zamanda kendine münhasır bu mekanda kendimce katkı sağlama, çorbada tuzum olması misali gururdur.
Şükranlar sunarım.🌹

anqeL

Paylaşımcı Üye
Tepki
86
Konularını takip ettiğim ve beğendiğim Hanımefendi :) Az önce öğrendiğim kadarıyla bir eğitmen çok belli zaten bu duruşuyla yazı ve kendini ifade şekliyle her daim bizimle olur inşallah

Bu arada photoshop bilgisi var gibi acaba bayan avatarı yapıyormu :)) yapıyorsa ilk isteyen olucam :)

Asrevya

Paylaşımcı Üye
Tepki
43
Konularını takip ettiğim ve beğendiğim Hanımefendi :) Az önce öğrendiğim kadarıyla bir eğitmen çok belli zaten bu duruşuyla yazı ve kendini ifade şekliyle her daim bizimle olur inşallah

Bu arada photoshop bilgisi var gibi acaba bayan avatarı yapıyormu :)) yapıyorsa ilk isteyen olucam :)
Sevgili anqeL, çok teşekkür ederim varlığınıza, iyi niyetinize. 🌹
Saygılar sunarım içtenliğinize.
Ben photoshopcu değilim, fakat siz isterseniz farklı bir programla (özelde yazarım) elbette elimden geldiğince avatar yapmaya çalışırım.🌷

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar